OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Říjnová čtvrtletka

Pravidelně jednou za čtvrt roku se scházíme u kulatého stolu a pod vedením zkušeného psychologa debatujeme o uplynulém období, změnách a motivacích. Tři měsíce utekly jako voda a je tady říjnová čtvrtletka!

Osobní jednotlivá setkání s psychologem jsou pro mnohé samozřejmostí. Kdo by neuvítal si bezplatně promluvit s odborníkem o svých problémech či trápeních? V rámci naší spolupráce se společností Institut moderního vzdělávání o. p. s. (IMOV) jsme se rozhodli zorganizovat hromadná setkání u kulatého stolu, jehož principem je rovnost všech zúčastněných a možnost všech přidat se se svým názorem a svou zkušeností.

Jaké je téma? Společně hovoříme o svém postoji na trhu práce, jak se nám zatím dařilo či zda jsme měli možnost zúročit znalosti z předešlých kurzů. Pokud už zaměstnání máme, hodnotíme náš i zaměstnavatelův přístup, společně se dělíme o získané zkušenosti, případně si vyslechneme rady a podněty ostatních. Diskuze je korigována psychologem.

Těšíme se na společné setkání, přijďte mezi nás!

Kdy a kde? 8. listopadu 2012 v 18 hod., Nové Sady 18 – 1. PP.