OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Aktuální nabídka kurzů

Obecné

Jak se správně prezentovat?

Kurz zaměřený na prezentaci osobnosti. Výstupem jsou podklady pro tvorbu vlastního životopisu.

Realitní témata

Ve spolupráci se spol. Bez provize s.r.o. pořádáme semináře na tato témata:

Jak poznat poctivého realitního obchodníka?

Jak se bránit podvodníkům v realitách?

Jak na prodej nemovitosti?

Jak na koupi nemovitosti?


Projekt pro posílení zaměstnanotsti mladých

Naše projekty a aktivity naleznete na webových stránkách www.nemasmaturitu.cz. Zde najdete aktuální informace o programu akcí, kterých se můžete zúčastnit nebo zapojit jako aktér trhu práce či lektor. Spolupracujeme s experty, externími poradci a lektory, kteří společně s námi připravují následující aktivity:

 

Individuální poradenství

Kdykoliv se na nás můžete obrátit s jakoukoliv otázkou nebo problémem, který se týká pracovního uplatnění. V našem kolektivu najdete vždy spřízněnou duši, můžete si vybrat i experta vaší věkové skupiny. Pokud nevěříte nikomu nad 21 let :), pište na adresu: eva.horackova@imov.cz a sjednejte si setkání s expertem nebo účast na "pokecu".

Pokec

Přijďte za námi pokec na předem vybrané téma! Pod tímhle označením u nás najdete různorodé druhy kurzů, workshopů a jiných akcí, často řazených do tematických sérií. Na základě diskuzí vám předáme řadu cenných rad a informací. Přijďte si pokecat a uvidíte, že se vám bude zdát život hned jednodušší a problémy menší.

Kulaté stoly

Pořádáme pro vás setkání se zaměstnavateli a s personálními poradci. Máte příležitost seznámit se přímo s těmi, kteří rozhodují o přijetí nových zaměstnanců, a zvýšit tak své šance na přijetí na pracovní pozici, po které toužíte.

Doučování

Pokud se necítíte úplně "pevní v kramflecích", máme pro vás nachystány kontakty na odborníky, kteří vám pomohou se připravit na maturitu nebo přijímací pohovor, a to jak psychicky, tak fakticky.