OK

Nabídka práce - Realitní makléř/ka

KRÁLOVNA REALIT, stabilní realitní kancelář v Brně, poskytující kompletní realitní servis při prodeji, pronájmu a oceňování všech druhů nemovitostí.

  •  Hledáte nezávislost? Chcete pracovat pro sebe, ale děsíte se velkých poplatků kanceláři?
  • Vyhovuje vám flexibilní pracovní doba?
  • Jste realitní makléř/makléřka a nejste spokojen/a s vlastním ohodnocením nebo podporou kanceláře?
  • Toužíte stát se realitním makléřem a báli jste se nákladných školení a závazků?

Pak Vám bude vyhovovat práce u nás. U nás si můžete vybrat, zda chcete nezávislost, svobodu a větší míru odpovědnosti, a tím pádem více jak 80% provizi nebo provizi 30-55 % bez hrozivých poplatků a bez pravidelných měsíčních nákladů.  Tyto pozice jsou určeny pro samostatné makléře – i nezaškolené bez praxe, spolupracující s námi na ŽL. Školení zdarma, bez závazků.

Realitní makléř/ka KRÁLOVNA REALIT pro oblast Brno a Jihomoravský kraj

Náplň práce:

  • telefonický a osobní kontakt s klienty
  • náběr nemovitostí
  • prohlídky nemovitostí
  • realizace obchodního případu

Od Vás očekáváme:

  • komunikativnost
  • časovou flexibilitu
  • připravenost učit se novým věcem
  • příjemné vystupování
  • schopnost vést obchodní případ
  • základy práce na PC

Nabízíme Vám:

  • motivující provizní systém
  • ZDARMA základní školení a další pravidelná školení
  • ZDARMA inzerce zakázek v tisku a na internetu (v případě odměn do 55 %)
  • podpora kanceláře a 100% zajištění servisu - pro makléře i klienty
  • možnost částečné práce i z domova
  • časová nezávislost
  • možnost pracovat ve Vámi vybrané lokalitě
  • služby advokátů
  • nejedná se o práci na HPP

Termín nástupu: 10.9.2012

Pokud Vás tato nabídka oslovila, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis s fotografií a motivačním dopisem na e-mail: horackova@kralovnarealit.cz.

Vybrané uchazeče budeme informovat o termínu výběrového řízení.