OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Cesta k úspěchu?

Prvních a posledních 30 minut dne rozhodne!

Hledáte recept na úspěšný den, vykračujete pravou nohou nebo se třikrát ohlížíte přes pravé rameno? Zapomeňte na magii, rituály a pověry. Za úspěšnými dny stojí rutinní návyky, které navodí tu správnou atmosféru.

Každý máme nějaké návyky, ať už jde o čištění zubů nebo o způsob umývání nádobí. Jak ale využít takovéto běžné situace ve svůj prospěch? Klíčem k úspěchu je dobře nastartovat svůj den a přes noc si dopřát kvalitní spánek. Věděli jste, že prvních 30 minut po probuzení a posledních 30 minut před usnutím rozhoduje až o 50 % vašich úspěchů?

Po ránu - úspěšný START

Všimli jste si, že když ráno začnete ve spěchu, uklízíte po včerejší večeři, rychle se oblékáte a jste v časové tísni, tak vám najednou všechno padá a vaše nálada klesá pod bod mrazu? Celý den pak nestojí za nic. Dejte si po probuzení tolik času, kolik potřebujete. Vytvořte si takové ráno, které ve vás vyvolá pocity radosti. Hektickému ránu se můžete vyvarovat večerní přípravou, nachystejte si předem snídani a vodu na čaj mějte v konvici. Než si vyčistíte zuby, usmějte se na sebe do zrcadla, k dobré náladě může přispět třeba i lžička medu se skořicí. Je jen na vás, jak svůj den začnete, ale pamatujte si, že na startu závisí úspěch celého závodu!

Večer - odpočinek v CÍLI

Aby bylo vaše tělo i mysl v kondici, dopřejte si kvalitní odpočinek. Jaký je váš spánek, pokud víte, že si ráno ještě musíte stihnout vyžehlit košili nebo že už teď nestíháte? Celou noc myslíte jen na povinnosti a odpočinek je ten tam. Udělejte si večer prostor jen pro sebe, zhodnoťte celý váš den a zaměřte se na úspěšné momenty. Pochvalte se. Pro zklidnění mysli vám pomůže i šálek heřmánkového čaje nebo kousek čokolády.

Nehledejte recept na úspěch ve stresu a spěchu, který je všude kolem. Udělejte si život takový, jaký sami chcete mít a úspěch na sebe nenechá dlouho čekat!