OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Mark Wahlberg slaví: konečně dokončil střední školu!

Americká herecká hvězda Mark Wahlberg konečně může slavit! Ve svých 42 letech úspěšně složil maturitní zkoušku. Ačkoli měl v mládí ke studiu odpor, nyní se rozhodl pokračovat ve studiu na vysoké škole.

Úspěšnému herci nic nechybí, peněz má víc než dost a žije spokojeně se svou manželkou a 4 dětmi. Kde se v něm vzala motivace střední školu úspěšně ukončit? "Nechci, aby mi moje děti říkaly: 'Ty jsi školu neudělal, proč musím já?' Všechny se totiž v budoucnosti chtějí věnovat práci, která vyžaduje vzdělání," řekl Wahlberg pro magazín People.

Wahlberg se narodil jako nejmladší z 9 dětí a už v mládí se pro drobné krádeže dostal do problémů s policií. Ve 13 letech se stal členem chlapecké kapely New Kids of the Block a učení šlo nadobro stranou. Postupně si vyvinul silnou závislost na kokainu a jiných dogách. Měl ale štěstí a dostal se do Hollywoodu. Nyní si uvědomil, jak špatným příkladem by byl pro své děti a rozhodl se dokončit si své vzdělání.

A Wahlbergovy první dojmy? "Je to také obrovská úleva a pocit zadostiučinění. Až jsem si sám říkal, proč jsem to nedělal v době, kdy jsem byl mladý. Bylo to teď mnohem těžší vrátit se a snažit se splnit všechny ty těžké úkoly," dodal herec. Největší problémy mu dělala matematika.