OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontakt• Máte zájem zapojit se s Vaší školou do projektů připravovaných Institutem?
• Máte zájem spolupracovat s Institutem jako lektoři kurzů?
• Máte nějaké další dotazy?

Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů, komentářů a podnětů. Zajímají nás Vaše osobní zkušenosti a školská praxe.

Institut moderního vzdělávání, o. p. s.
Nové sady 989/20
602 00 Brno

IČ: 282 79 727

 

Kontakt

Institut moderního vzdělávání, o. p. s.
Nové sady 989/20

e-mail: info@imov.cz

 

Pracovní tým

Členové pracovního týmu IMOV jsou zkušení dlouholetí odborníci, lektoři a metodici v oblasti výuky na školách a vzdělávání pro různé věkové a profesní skupiny a jednotlivce (školení, kurzy), stejně tak jako sami studenti či absolventi.

Ing. Alena Horáčková
ředitelka
odborná konzultantka, project manager, odborná lektorka, koučka

Institut našel v této osobě nejen svou ředitelku, ale také manažerku a koordinátorku pojektů ESF. Mimo aktivity týkající se chodu společnosti vede kurzy zaměřené na rozvoj osobnosti, kreativy a řeč těla.

Má na starosti vedení Institutu. Za Institut doslova dýchá: nejenom že Institutu šéfuje, ale také se aktivně zapojuje jako lektor, kouč a konzultant. Vytváří a realizuje projekty IMOVu. Vyhledává příležitosti pro finanční zajištění chodu projektů, komunikuje s poskytovateli dotací.

kontakt: horackova@imov.cz

Mgr. et Mgr. Linda Mitrychová
předsedkyně správní rady
komunikace s tiskem a veřejností, marketingový specialista, odborná lektorka

Původním povoláním marketingová manažerka, která se nyní věnuje propagaci společnosti IMOV, její prezentaci, komunikaci s veřejností a práci s mládeží. V rámci svých zkušeností zaštiťuje kulaté stoly a pohovory s klienty IMOV, dále působí jako lektorka pro oblast vzdělávání, motivace a zvýšení kreditu na trhu práce.

Podílí se na fungování IMOVu: realizuje projekty, zajišťuje jejich propagaci, koordinuje jednotlivé aktivity. Vyhledává příležitosti pro finanční zajištění chodu projektů, vybírá spolupracovníky a dává dohromady týmy jednotlivých projektů, vytváří realizační plány a komunikuje s poskytovateli dotací. Dle slov ředitelky: její pravá ruka a ještě kousek levé.

kontakt: mitrychova@imov.cz

Eva Horáčková
vedoucí poradny
grafik 

expert pro práci s cílovou skupinou v rámci projektů ESF

Pomocná ruka při projektech, je kontaktní osobou pro cílovou skupinu. Bez její přítomnosti by se neobešly semináře a žádná větší akce. Realizuje svůj koníček: vytváří grafické podklady pro weby, příručky, podklady a e-booky. 

kontakt: eva.horackova@imov.cz

Ivana Vinklárková
odborná administrativní pracovnice
účetní

Stará se o administrativní zázemí projektů a účetnictví IMOVu. Potkáte se s ní především v kamenné poradně, kde vás přivítá svým milým úsměvem za recepcí. Organizuje a domlouvá osobní konzultace a zajišťuje, aby se každý dotaz dostal k správnému expertovi.

kontakt: ucto@imov.cz


Dokumenty ke stažení