OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jak dosáhnout úspěchu?

Každý touží po úspěšném a šťastném životě, ale jen 5 % lidí je se svým životem opravdu spokojeno. Chcete také patřit mezi ně? Klíč k úspěchu najdete v sobě!

Úspěšný člověk...

... jedná!

http://www.vbcczech.cz/pool/vzor/products/clim_thumb_xxl_man-efmot.jpg

Přestaňte mluvit o tom, čím byste chtěli být nebo vést prázdné řeči o tom, proč se vám nedařilo a co všechno stojí za vaším neúspěchem. Je

n neúspěšní lidé svádí svůj neúspěch na vnější okolnosti. Ani samo pozitivní myšlení mnoho nezmůže, opět se tito lidé točí v začarovaném kruhu snů a přání. Když se jim naskytne příležitost k jejich splnění, raději hledají všemožné výmluvy a překážky, vidí budoucí neúspěch, který svádí na vnější vlivy.

Úspěšný člověk jedná! Pokud nejste spokojeni se svou životní situací, jednejte! Najděte si cestu ke svému cíli!

... vnímá svou intuici!

Neúspěšní lidé často pro všechna ALE a hledání důvodů „proč ne" zapomněli naslouchat své vnitřní intuici. Naučte se pracovat se svým podvědomím a poslouchejte svůj vnitřní hlas!

... je odvážný!

Napovídá vám něco intuice, a přesto máte strach se do projektu pustit? Zhodnoťte realisticky své možnosti, nenechte se opít lákavým cílem, nemalujte si vzdušné zámky a ani nebuďte přehnaně pesimističtí, netvořte si sami vlastní překážky! Mít strach z něčeho nového je přirozené, být odvážným znamená naučit se svůj strach překonat. Neúspěšný člověk před strachem utíká a schovává se za výmluvy, úspěšný člověk se umí svému strachu postavit!

... rozvíjí své přednosti!

Zaměřte se na své silné stránky, rozvíjejte takové schopnosti a dovednosti, na které máte opravdu nadání či talent. Rozvíjejte dále jen to, v čem vynikáte, pokud budete rozvíjet jen své silné stránky, získáte přirozené sebevědomí. Vyhýbejte se svým slabým stránkám, které vám přinesou jen pocit podhodnocení a zklamání.

... nenechá se ošálit!

Nepodléhejte názorům většiny, nezapomínejte na intuici. Nezapomeňte, že názor většiny je názor většiny neúspěšných lidí a VY chcete být úspěšným! Nebojte se jít za svým snem!